عشق من: اسفندیار سبیل چخماقی!

1.    دلم می‌خواد یه پسر هم بیاد وبلاگ من رو بخونه! خسته شدم از بس از دخترهای 7 ساله تا پیرزن‌های 70 ساله اومدن وبلاگم رو خوندن و نظرات خصوصی و عمومی دادن! دلم وسط پانی و مامانی آرش و ترمه و نازگل و دختر مشد عباس و سایر اناث یک عدد هم افراسیاب با سبیل کلفت می‌خواد ... برای خواندن وبلاگ فقط!!

من قصد ادامه تحصیل دارم‌ها! افراسیاب سبیل چخماقی کجایی که گلابیت رو بُردن؟!

2.    این آقای پرشین‌بلاگ که ما رو تحویل نگرفت برامون یه جای کوفتی بذاره برای جواب دادن به کامنت‌ها! از این پست به بعد می‌خوام جواب کامنت‌ها رو به صورت نقد همون جا توی کامنت‌ها بذارم! خلاصه از این به بعد دُرپراکنی‌های من در کامنت‌های این وبلاگ هم برقرار خواهد بود! باشد که حالش را ببرید!

 

پی‌نوشتی بر پی‌نوشت‌ها!

 

1.    می‌شه یکی من رو به یه بازی درست و حسابی دعوت کنه؟! به جز خاله‌بازی و دکتربازی که انصافاً بازی‌های درست و حسابی هستند ولی اسلام رو به خطر میندازن، خوشم میاد از بازی‌های دیگه وبلاگی!

2.    یک عدد آدم به اسم «ژول» خواننده این وبلاگ و تمام وبلاگ‌هاییه که من دوستشون دارم و انصافاً هم خانوم باشخصیت و بامعرفتیه! مدت‌هاست ازش یه سؤال دارم ولی آدرسی از وبلاگش ندارم، پس اینجا می‌پرسم! می‌خواستم بدونم ژول احیاناً اسم یه کم مردونه‌ای نیست؟! مثل این می‌مونه که من اسم خودم رو بذارم گلابی‌ای با موهای دُمب موشی یا حتی گوگوشی! فک کن!!

/ 58 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرنی

اتفاقا من هم چن سال پیش ها یه وبلاگ دیگه ای داشتم که حسرت به دلم مونده بود یه باز یه دختر بیاد واسم کامنت بذاره[نیشخند]

شادی تبعیدی

در ضمن کی گفته قلم فرانسه دختره !!اطلاعاتت واقعا سوختست

کمال

دسد درد نکنه ؛ دسد درد نکنه ! یعنی ما بوق میباشیم این وسط ؟ شما وسط خیل عظیم جمعیت نسوان به سر میبری و مارا نمیبینی عمو ؟! ( متن حماسی شد !) اسممو درشت نوشتم که هضم نشم با نسوان محترمه ..[چشمک]

بهار

اون قسمت 1 دلم رو شكوند ديگه نمي آييم اينجا و نميخونيم تو را تا اطلاع ثانوي در قهر به سر ميبريم [قهر][گل]

بردیا

سلام من بردیام فکر کنم حضور من به عنوان جنس مذکر کاملا کافی باشه. (ایکون دست به تاب سبیل)

بردیا

یادم رفت از خودم تعریف کنم اینجانب بردیا بردیا بردیامممممممممممم بردی هم بهم می گن خدا تو قد کم نذاشت یعنی هرچی منو کشید کش اومدم اخر سر مادرم گفت ااااوووووو بسه دد من شدم 190 روم به دیوار بعدم خواستن حمومم کنن نمی دونم چی شد بردی که توی لگن ابجوش بود یه کم ته گرفت شد دیگه اشکتون در اومد این آخری رو بگم و برم نون بخرم او فیلم قلم جادویی یادتونه دختره نامرد یه بار قلمشو از دور به سمت من گرفت خلاصه ... سبیل ما هر روز 1 سانت رشد می کنه اینه دیگه

شبیخون

سلام دلم آفتابی تر است... ممنون که برایم اوج خواستی به روزم