بالاخره مریلین مونرو هم برای خودش، زمانی دختری بوده!

1.       امروز روز مهندس است و این روز برای من ارزشمندتر از سایر مهندسین است؛ چون روز تولد خواجه نصیرالدین طوسی‌ست که بنده هم از قضای روزگار مدرک مهندسی‌ام را از دانشگاهش گرفته‌ام! این را نگفتم که بیایید این‌جا سر و صدا راه بیندازید! تبریک هم نمی‌خواهد بگویید، تبریک خشک و خالی به چه درد من می‌خورد؟! باز اگر کادوئی ضمیمه‌ی تبریکتان می‌کردید یک چیزی! این بند را نوشتم تا اگر یک‌وقت سری به آرشیوم زدم یادم بیفتد که مهندس بودن مهم است اما آدم بودن از آن هم مهم‌تر است! روزتان مبارک آدم‌های عزیز!

داخل پرانتز: شب‌گیر عزیز به مناسبت روز مهندس، این پست را نوشته و از جمله پست‎هایی بود که امروز خواندم و دوستشان داشتم؛ به هر حال ارزش خواندن را دارد! (معتقدم شب‎گیر از وبلاگرهایی‌ست که خوب می‌نویسد و می‌شود نوشته‌های طولانی‌اش را هم تحمل کرد! فقط یک چیز کم دارد و آن هم موست! با این مقدار مویی که دارد در بهترین حالت یک چیزی می‌شود در مایه‌های سید ابراهیم نبوی! البته اگر شانس بیاورد و سیروس دین‌محمدی نشود!)

2.       تا حالا فکر می‌کردم به خاطر نثر زیبا و پرمعنای من است که این‌جا را می‌خوانید اما گویا خواندن‌هایتان بیشتر به‌خاطر آگاهی از سرنوشت جسیکا آلباست تا نغز بودن نوشته‌های من! یک پست که اسمش نمی‌آید جیغتان در می‌آید که جسیکا آلبایش چه شد! اصلاً برای همین بود که هیلاری داف و دختر بیل گیتس و احمدی‌نژاد را هم به پست قبل اضافه کردم؛ گفتم شاید طرفداران آن‌ها هم بخواهند این‌جا را بخوانند!

داخل پرانتز: با این پیگیری‌ای که شما دارید و این علاقه‌تان به مسائل حقوق زنان، تا پای خدا بیامرز مریلین مونرو را به این‌جا باز نکنید ول‌کن معامله نیستید! دلیلتان هم موجه است! بالاخره او هم برای خودش، زمانی دختری بوده!

 

پی‌نوشت‌های تکنولوژیکی در راستای پست قبل:

 

1.       انگار روش ارعاب در مورد برخی از شما جواب نمی‌دهد و بایستی از روش اغفال استفاده کرد! بدین‌وسیله مستدعی‌ست تمام غنچه‌های زیبا و دوست‌داشتنی و گلبرگ‌های باغ زندگی که من را از طریق فید دنبال می‌کنند از این فید استفاده کنند نه این! به دلم افتاده می‌خواهند وبلاگم را گِل بگیرند و رو به زوالم! خلاصه خیر دنیا و آخرت در این فید است، بعداً نگویید نگفتی! مگر به یک آدم، چند بار یک حرف را می‌زنند؟ یادتان باشد که چندی پیش بزرگی گفته بود آدم بودن از مهندس بودن هم مهم‌تر است!

2.       حقیقتش را بخواهید هنوز هم چیز زیادی از فیس‌بوک سرم نمی‌شود اما برخی فکر کرده‌اند من در آن‌جا جور دیگری هستم یا فیلمی از پشت صحنه‌ی زندگی من در آن مکان در حال پخش است؛ از این‌رو نامم را در فیس‌بوک خواسته‌اند! دروغ چرا، حوصله ندارم به تک‌تکشان جواب بدهم! فقط برای این‌که بدانند آن‌جا هم خبر خاصی نیست از همین‌جا به همه‌شان می‌گویم که می‌توانید من را با نام Moosio Golabi سرچ بفرمایید! هر کاری کردم به این زبان‌نفهم بفهمانم که Monsieur Golabi درست است، نتوانستم!

 

چند ثانیه بعدتر اضافه شد:

 

گویا از دقایقی پیش قابلیت پاسخ‌گویی به نظرات، به پرشین‌بلاگ هم اضافه شده! از این به بعد می‌توانید خوش سر و زبانی‌ام را در پاسخ به برخی از کامنت‌ها هم شاهد باشید!

/ 95 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آمبرا

سلام وبلاگ جالبي داري به منم سر بزن تا همديگه رو لينک کنيم اگه اومدي تو نظرسنجي ام شرکت کن به اميد ديدار من وحيدم مدير وبلاگ طرفداران رامين بي باک [گل][گل][گل]

الهام

سلام چطوری آق مهندس؟ رووووووووووووزت مبارک البته با تاخیر فراوان... تهران نبودم و نتم نداشتم و اینا البته یه جورایی روز بنده من می شدا ولی این کجا و آن کجا خواجه نصیر و تموم شدن و منم که تازه اول آخرشم و وای الانم کاملا مشهوده که حالم خوب نیست و میرم میام

الهام

راستی کار خودت و کردیا!!!! بالاخره پرشین هم جواب کامنت دار شد! از این به بعد جواب کامنت های خالی من و هم می دی! گفته باشم! می دونی که زورم زیاده! بعدشم من این همه جواب کامنت های تو رو دادم عقده ای شدم از بس اومدم دیدم اینجا خبری نیست!

الهام

باااااااااااااااااااااااااشه

الهام

آره؟ باشه یه بله ای نشونت بدم هزار تا از بغل مغلاش در بیاد! (آیکون یه بچه پرو که شمشیر و از رو بسته!) (آیکون مخلصیم توامان اما این هیچ ربطی به جنگ نداره!)

فاطمه

اااا مسیو گلابی جان،سر کارمون گذاشتیییااا!!!همین الان سرچ کردیم ولی با همون نامی که شما گفتی فیس بوک نمی فهمید، ژیداتون کرد....حااللتتتییی که مردم به علل نا معلوم سعی می کنن دانش دیگران رو زیر سوال ببرن و فرا فکنی کنن![نیشخند](این کلمه آخر رو نمی دونم یعنی چی!فقط حس کردم به این جمله می خوره![چشمک])

عادل

روز مهندس مبارك....ولي اصلاً نمي‌فهمم اين وجه نامگذاري چيه! حالا روز معلم بچه‌ها براي معلمشون كادو ميآرند. اما نمي‌دونم روز مهندس چي ميشه؟؟؟!!!

مدیکوس

روز مهندس و از اون مهم تر برقراری امکان پاسخ دهی به کامنت ها رو به شما تبربک میگم[نیشخند]