پستی برای ضایع نشدن مهندس‌ترین مهندس دنیا!

چند فروند حرف بی‌ارتباط با هم دارم که به صورت زیر به سمع و نظر شما می‌رسونم، باشد که حالش را ببرید!

1.       به صورت تصادفی به یه وبلاگی رسیدم و داشتم آخرین پستش رو می‌خوندم. نوشته بود: «به علت فشار درسی دیگه نوشتن وبلاگم رو ادامه نمی‌دم و برای همیشه با دنیای وبلاگ‌نویسی خداحافظی می‌کنم.» اول با خوندن بقیه پست‌هاش مشعوف شدم که خداحافظی کرده و کلی دعا کردم که احیاناً به سرش نزنه و دوباره بنویسه! اما بعدش یه سؤالی برام پیش اومد! این‌که گفته فشار درسی به معنی اینه که فشار غیردرسی هم داریم؟! چی فرمودین؟! واقعاً که!

2.       سیب من یه وبلاگ معرفی کرده بود که صاحباش یک زوج جوونن و انگار می‌شه توش مشکلات جنسی رو مطرح کرد و جوابشون رو گرفت! یه نگاه سرسری به از سر تا پای وبلاگ باعث شد که یک set کامل کارهای بی‌ناموسی برام دوره بشه!! به قول سیب من حالا که کسب علم کردم باید زکاتش رو هم بدم! این هم زکاتش، آدرس همون وبلاگ بی‌ناموسی!

3.       پرسپولیس زلزله همینه همینه، پرسپولیس زلزله همینه همینه!! پس چی خیال کردین؟! من تماشاچی فهیمی هستم، فقط تیم خودم رو تشویق می‌کنم، به تیم‌های سوراخ کاری ندارم! پرسپولیس چند روز پیش به زور بیل و کلنگ در دقیقه 83 توسط نبی‌الله باقریها به گل رسید و تیم اکبر میثاقیان رو برد! کاش می‌مردم و این روزا رو نمی‌دیدم!

 

پی‌نوشت:

 

1.       آنتیگونه‎ای که گفته بودم یادتون میاد؟ می‌تونین از اینجا برین ببینین چه وبلاگ بیخودی داره؛ از امروز راه افتاده! (قابل توجه آنتیگونه: هزینه تبلیغات فراموش نشه!!)

2.       به جرأت می‌گم از نظر خودم این مزخرف‌ترین پستی بود که تا حالا نوشته بودم! خودم میدونم که اصلاً هم حالشو نبردید! ببخشید ...

3.       مهندس مریم عزیز! به علت این‌که ضایعت نکردم یه شام با کل خونواده مهمون تو! البته اگه فکر می‌کنی از نظر مالی بهت فشار میاد می‌تونی خودت نیای! اشکالی نداره، راحت باش!

 

بعدتر اضافه شد:

 

بابا چرا با آبروی مردم بازی می‌کنی؟! اومدی برای مردم افشاگری می‌کنی که گلابی با این همه ادعا و دبدبه و کبکبه زکات رو نوشته ذکات؟! فکر می‌کنی خواننده‌های فهیم این وبلاگ نمی‌دونن تو آدم موسادی؟ فکر می‌کنی نمی‌فهمن که تو خودفروخته اون کشورای استکباری و بدی هستی که مرتب مشت به دهانشون می‌زنیم و لگد به پایین کمرشون؟! اصلاً حالا که این‌جوری شد بذار همون‌جوری غلط باشه و تو هم انقدر جاسوسی کن که بگیرن خفه‌ت کنن! اما از شوخی گذشته ممنون جاسوس چندجانبه که فهمیدی سوتی دادم؛ اصلاحش کردم!

/ 32 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاباجی خانوم

شاباجی خانوم: [شیطان] ببینم این شما بودی که با مرده بازی دنبال فیلتر شکن میگشتی و قسم و آیه که من پسره پیغمبرم. حالا از این پستهای بی ناموسی میذاری چشم و گوش جوونای معصوم مردمو باز میکنی؟‌ اگه این دفعه به مامانت نگفتم جلوی پسرتو بگیر میم گیو: [نیشخند] پایدار باشی

بهار

خوب و بد ميخونيم ... [لبخند]

امید

سلام در مجموع خوب بود خوشمان آمد حالا چرا چپ چپ نگاه میکنی دیگه میخوای چیچی بنویسم خب خوشم اومد دیگه

سیب من

والله من هر چی فکر می کنم دلیلی نمی بینم مسائل شخصی عقشی خانوادگیمو برای تو توضیح بدم[نیشخند] خدمت شاباجی هم بگم که این گلابی چشم و گوشش از قبلا به شدت باز بوده حالا دارم واسه اش دنبال ماسه و سیمان جهت مسدود کردنشون می گردم[نیشخند] نه همه ی سوراخهاش[سبز] فقط چشم و گوش!

سیب من

چقدر آنتیگونه ماهه[قلب][ماچ][ماچ]

شادی تبعیدی

اگه ازسری حرف های بی ارتباطتت بند اولشو بامن بودی درست حدس زدی دوست عزیز اما من نگفتم بر نمیگردم حال و حوصله له کردن کسی رم ندارم دیگه خوش باش

من که اهل رفتنم

آقا ترجیحا می خوام ببینم شباهت خوانندگان بالفعل وبلاگ جنابعالی غیر از خوندم وبلاگ تو چی می تونه باشه؟؟؟ هان؟

آتریسا

درود بر گلابی پاییزی ما که کلی خندیدیم و پر هیاهو شدیم... شیرین زبانیتان گلابی گونه

پریزاد

ایول.خوشم اومد که علاوه بر طنازبودن پرسپولیسی هم هستی.راستی مادام گلابی استقلالیه یاپرسپولیسی؟ من که قرمزم شوشو آبی.همه مارو به خاطر این تضاد مسخره می کنن.ای خداااااااااا[نیشخند]