ملغمه‌ای بی‌ربط، از گوشه و کنار دنیا!

1.       چه کسی گفته که غلام‌حسین الهام فقط سخنگوی دولت، وزیر دادگستری، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و عضو حقوقدان شورای نگهبانه؟! به نظر من مهم‌ترین چالش و شغلش همسر فاطمه رجبی بودنه! فاطمه رجبی انصافاً آدم جالبیه؛ گهگداری دلم به حال غلام‌حسین الهام می‌سوزه که روزش را در معیت رئیس جمهور وقت و شبش را در معیت خانم رجبی سپری می‌کنه! انصافاً کار سختی می‌کنه این بنده‌ی خدا!

داخل پرانتز: از خدا که پنهون نیست، از شما چه پنهون که دلم پاکه و در پشت حرف‌هام قصد و غرضی نیست؛ ایضاً مرضی هم نیست! توضیح دادم تا تصور نشه که «مثل تموم عالَم، حال منم خرابه»!

 

2.       گویا یه برنامه‌ای توسط یکی از این شبکه‌های مزدور پخش می‌شه که اسمش هست Next Persian Star و قراره آخر سر یه خواننده از توش در بیاد و در آینده برامون آهنگای قشنگ قشنگ بخونه! می‌گن یکی از کسایی که برای شرکت در مسابقه رفته بوده طاقت از کف داده و پشت صحنه با یکی از مجریان محترم برنامه شطرنج زده، چه شطرنجی! جوری که بعدش خواننده محترم و مجری محترمه رو سریعاً به سمت درب خروجی هدایت کردن! خدا رو شکر همه چیزمون به هم میاد!

 داخل پرانتز: یه وقت فکر نکنین ما ماهواره داریم‌ها، همسایه خاله‌م ماهواره داره! ما هم گهگداری می‌ریم اون‌جا می‌شینیم نگاه می‌کنیم که اون‌ور دنیا چه خبره! بالاخره برای جوونی در سن و سال من زشته که مثلاً ندونه «ابرو گوندش» کیه یا «علی‌رضا امیر قاسمی» رو نشناسه یا مثلاً اگه ازش پرسیده شد کلیپ بی‌ناموسی و مشترک «جنیفر لوپز» و «بن افلک» رو توضیح دهید، توضیحی نداشته باشه!

 

3.       چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟! به نظر من بی‌ربط‌ترین کاری که می‌شه کرد اینه که دو نفر که تا همین چند سال پیش در کوچه پس‌کوچه‌های آریاشهر پرسه می‌زدن در یه مصاحبه با یه رسانه‌ای اعلام کنن که ما اصولاً کانادایی هستیم! بی‌ربط‌تر از اون هم اینه که بعداً به منظور اعلام ندامت، یه کنسرتی برگزار کنن و کت‌هایی بپوشن که روش یه سری شعر و جمله با خط نستعیلق نوشته شده باشه!! ما ایرانی‌ها عادت‌های عجیبی داریم؛ یکیش هم این‌که برای رفع و رجوع هر سوتی‌ای بی‌ربط‌ترین کار ممکن رو می‌کنیم! در فرهنگ ایرانی گودرز و شقایق لزوماً با هم ازدواج خواهند کرد!

 داخل پرانتز: گویا اسم این دو نفر کامران و هومن بوده؛ این رو هم همسایه خاله‌م می‌گفت!

 

پی‌نوشت:

  

باعث یک سری سوء تفاهمات بیربط شد، حذفش کردم!

/ 96 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا کوانتومی

در ضمن مرسی که اخبار رو از طریق ماهواره همسایه خالتون اینها پیگیری می کنید و به اطلاع ما هم می رسونید تا از غافله عقب نمونیم[چشمک]

atefeee

ajaaab.adam ajab weblagaey mibinee weblogetoon badak nis vali torshide khanoom bahaltareeee

یاسمن

واقعا کامران و هومن اریاشهری بودن؟

بنفشه

این خیرخواهی و پاک‌دلی شما قابل تقدیره ولی از قدیم گفتن که علف باید به دهن بزی شیرین بیاد! [نیشخند]

بهار

ممنون موسیو به خاطره تبریک تولدم .دو تا پست جدیدی که گذاشتی خوندم ولی چون نمی دونستم چی برات کامنت بذارم اینه که ترجیح دادم هیچ نگم و آروم از کنار وبت گذشتم ولی خیلی با حال بود چون خیلی حرف دل منو می زنی به خدا [تایید]بازم از خودم تعریف کردما

دلا

به هومن کامران گیر نده دیگه، حالا که به اشتباهشون!!! پی بردن! و قتی این همه آهنگای قشنگ قشنگ میخونن![ناراحت]