یکی بیاد منو خودکشی کنه!

من از اونایی هستم که همیشه از قافله دنیا و اخبار عقبم اما با بقیه جوری حرف می‌زنم که یه وقتایی خودمم باورم می‌شه همین چند دقیقه پیش خودم رو update کردم!

اینا رو که گفتم واسه این نبود که بگین چه آدم بی‌خودیه این موسیو گلابی یا اینکه بخواین تو دلتون احیاناً چند تا فحش ببندین به اقصی نقاط بدن من! بگذریم ... هدف این مقدمه بی‌ربط این بود که در مورد عکس بی‌ربط‌تری بگم که تا دقایقی دیگه مشاهده می‌کنین!

نمی‌دونم این عکس رو دیدین یا نه اما اعتراف می‌کنم که با اعتماد به نفس کامل در این لحظه این عکس رو روی وبلاگ قرار داده و حس می‌کنم که این عکس رو فقط من دیدم و بقیه هیچ‌گونه اطلاعی از آن نداشته و ندارند!

با تشکر: موسیو گلابی!

 

متن استعفای رئیس هیأت کشتی استان فارس (بدون دخل و تصرف!):

 

به نام خدا

ریاست محترم تربیت بدنی استان فارس

با سلام

نظر به اینکه این اداره به خاطر عدم توجه به هیئت کشتی استعفاء خود را از مسئولین هیئت کشتی استان را دارم انشااله با مدیریت جنابعالی در ورزش استان هیئت کشتی را موفق باشد/.

برادر شما    عرب

 

پی‌نوشت:

 

داشتم با خودم فکر می‌کردم آدم بعضی وقتا یه چیزی می‌نویسه، بعدش فکر می‌کنه غلط املایی یا انشایی داره، بعدش خط‌خطی می‌کنه! حالا با این توضیحات چرا متن این استعفا خط‌خوردگی داره؟! یعنی اون چیزی که اول داشت نوشته می‌شد از این هم بدتر بود؟!! یعنی می‌شه واقعاً؟!!!

 

بعدتر اضافه شد:

 

نمیتونم عکس رو درست و حسابی بذارم که همینجا ببینین! متن استعفا رو میتونین اینجا ببینین!!!

/ 31 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رندانه

سلام....میبینم که....به به سانسور میکنی!!! منو؟؟؟ میکشمت...مگه دستم نیفتی[عصبانی]

سلاله

سلام ؟ احوال شما ؟ من تازه به جمع شما پيوستم ولي تعريف شما رو زياد شنيدم براي همين با اجازتون لينكتون كردم . ضمنا با مقدمه از زندگينامه جذاب اشرف پهلوي به روزم . پايدار باشيد .[گل][گل][گل]

وحید

اول اینکه سلام دوم اینکه آخی این نامه که اول هفته تو همه سایت های خبری و ایمیل ها پخش شد ولی خب اشکال نداره اعتماد به نفس مهمه! سوم اینکه آخرش کی از کجا از چه کسی تقاضای استعفا کرده معلوم نیست تازه به پی نوشت نامه هم توجه کن که نامه را فرستاده به ارگان بالاتر برای کسب تکلیف! چهارم اینکه حالا این ها را چاپ می کنی اگه یه غلط املایی داشته باشی خودت می دونی چی می شه ها!

امید

سلام قبلآ نظر دادم فقط اومدم بگم با یه متن بدون تیتر به روزم

شبیخون

سلام موسیو مرسی بابت کامنت! بهتره که آدما زیاد درگیر جنسیت نباشن(در پاسخ کامنت)

مهتاب

سلام خوبین؟ نه بابا چه دخالتی منم چند بار از وب الهام اومده بودم اینجا خونده بودمت ولی خوب نظر نداده بودم خوشحال شدم[لبخند]

آتریسا

حالا هی بگن ورزشکارا هنرمند نیستند... نوشتن یه همچین نامه ای کلی وقت می بره

سلاله

سلام عزيز ، ميگم چرا امروز خونمون بوي عطر گل محمدي ميده نگو شما قدم رنجه كرديد ممنون از حضورت و ممنون از دلگرمي كه دادي . با اشتياق مطالبت رو دنبال ميكنم راجع به خودت كه مينويسي خوشمزه تري . راستي يادم رفت كه بگم ديگه شكسته نفسي نكنيد. پايدار باشي [گل]

مهرآئین

سلام جواب کامنت جالبتو مفصل و خط به خط و مو به مو توی وبلاگم گذاشتم. قدم رنجه کنید و بخونید