زنبور تنها پزشکی است که بدون معاینه آمپول می زند!

آه دولت عدالت‌محور و طرفداران بالاخره من رو گرفت و مریض شدم به نحوی که بیا و ببین! البته لازم به توضیح نیست که آدم‌هایی که مرض دارند اصولاً لازم نیست که مریض باشند و بالعکس؛ که بنده در شرایط کنونی طبعاً در دسته بالعکس قرار می‌گیرم!

سردرد شدیدی دارم که نشستن جلوی کامپیوتر رو به شدت مشکل کرده و قدرت هر گونه آپیدن رو از من سلب کرده! قدری استراحت برای من در این روزها از یک معجزه برای حل مشکلات مملکتی هم واجب‌تر شده!

 

پی‌نوشت:

 

1.       عزیز من! مگه من گفتم می‌خوام آمپول بزنم که شما داوطلب شدی؟!

2.       گفتم سرم درد می‌کنه، این‌جوری که تو فاصله گرفتی آدم احساس می‌کنه ایدز داره! در ضمن اگه ایدز هم داشتم این‌جوری منتقل نمی‌شد! (نکته بهداشتی!)

3.       تیتر یادداشت از مرحوم پرویز شاپور است و هر گونه ارتباطی بین من و این تیتر تکذیب می‌شود؛ همان طور که هر گونه ارتباطی بین تیتر و یادداشت! (از آن جا که بسیار انسان ادیبی هستم، «تکذیب می‌شود» را در جمله دوم به قرینه لفظی حذف کرده‌ام!)

/ 20 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ایده

عجب! ما گفتیم فقط صنایعیان قدر و منزلت گلابی رو میفهمن! همینه که اینه! ایشالا بهبود پیدا کنید... حل شدن مشکلات ممکلتی چندان هم واجب نیست پس با خیال راحت استراحت کنید و حتی اگر یه ماه دیگه از استراحت فارغ شدین میبینین که مشکلات هنوز سر جاشون چسبیدن!

الهام

سلاممممممممممممممم هنوز خوب نشدی.[ناراحت]

الهام

گلابیییییییییییییییی کجاییییییییییییییییییی چرا نمیایییییییییییییییییییییییییییییییییییی

شاباجی

-------------------------------------------------------------------------------- امشب اشکی میریزد. امشب گلابی میمیرد. بشتابید بشتابید . امشب در سینماهای تهران و شهرستان مرد حسابی این کامنت میرم بمیرم را که برام گذاشتی کلی نگرانت شدم.

من که اهل رفتنم

ای بابا گلابی کیلو 3000 تومن چرا مریض شدی؟ صد بار گفتم کار بد نکن. حرف گوش نمی دی می شه این!!!

بهار

از خواندن پاره ترين قسمت دنيا حظ وافري برديم باشد كه بازهم از سهراب بنويسيد ...

الهام

[گریه][گریه][گریه][گریه][گریه] امیدوارم زودتر خوب بشی

الهام

گلابیییییییییییییی،؟؟؟؟؟؟

بوف بصیر

بسیار محظوظ شدیم از این یادداشت و ایضاً چندی از یادداشت‌های پیشین. بی‌درنگ لینکت می‌کنم.[دست]

فاطمه

خدا بد نده گلابی جان![نیشخند]حالا چی شدی؟؟؟[نیشخند]