پرسپولیس سرور استقلاله!

مقدمه‌ی روشنگرانه:

در روزهایی که استقلال، با گل‌های زیاد و مثل آب خوردن تیم‌های حریف رو لت و پار می‌کند، پرسپولیس به زور بیل و کلنگ، داماش گیلان رو شکست می‌دهد!

گزارش جانب‌دارانه:

در بازی پرسپولیس و داماش، داور رسماً یار دوازدهم، سیزدهم و گاهی چهاردهم داماشی‌هاست! فکر می‌کند چون پرسپولیسی‌ها هنوز زنده‌اند پس خطا نشده! در لحظه‌هایی از بازی فقط به سمت دروازه پرسپولیس شوت نمی‌زند وگرنه کارهایی برای داماش انجام می‌دهد که این روزها برادر هم در حق برادر نمی‌کند! فرانک شونصد هفصد تا هِد می‌زند به چه قشنگی، ای گردنت را بگردم مَرد!

توضیح بی‌ربطانه:

برادران گرامی! از جای خود بلند نشوید؛ اجازه بدهید توضیح می‌دهم! فرانک نه تنها نام دختر نیست بلکه نام یک بازیکن آفریقایی پرسپولیس است که موهای خفنی دارد و سیه‌چرده است! خلاصه این‌که اندک تفاوت‌هایی با یک دختر دارد! حالا دیگر خود دانید، اگر دلتان می‌خواهد بلند شوید!

نیازمندی فوراًنانه:

به یک باشگاه ایرانی آبرومند که آدم بتواند به این و آن نشانش بدهد و مایه آبروریزی نباشد احتیاج داریم!

/ 69 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طنز نوشته های علیرضا کسرائی

سلام باید بفهمی که قرن بیست و یکم جای غریبی است برای تو. از همین خاطر اگر برخی جاها را کوتاه تر می ساختی ما قرن بیستمی ها را خوش تر می ساختی. البته که یک نظر غیر کارشناسانه و مخلانه بود

الهام

سلام واقعا نیازمندیم هااااا چی بگه آدم... آبرو بر شده این پرسپولس! آدم دیگه روش نمی شه دهنش و باز کنه بگه من پرسپولیسی ام!!! البته من که می دونی بارساییم و اصلا تو این خطا نیستم!!!

هرا

تو بالاخره توبه کردی استقلالی بشی یه نه؟؟؟؟؟ [منتظر]

هما

استقلال همیشه سرور پرسپولیس فشل بوده-هست وخواهد بود. روبرو آماده باش.............. دیگه اینو هر ننه قمری میدونه.خوب برو یک کم کتاب و مجله بخون تا یه تیم خوب پیدا کنی بجای اون تیم فشل...

نازنین

آخه پرسپولیسم شد تیم؟!!!!!![اوغ] استقلال سرورپرسپولیسه (شک نکن)[چشمک]

بنفشه

استقلال (این جواب نیازمندی بود)

مودیبـــا(!)

بدینوسیله از موسیوی عزیز تشکر کرده و بشدت از این پست مفید دفاع میکنم[عینک]

سارا

اگه تونستی پشت گوشتو ببینی یه تیم خوب ایرونی هم میبینی[وحشتناک]