نماندن مسافران در قزوین به دلیل بی‌مکانی است!

مشغول ولگردی در بین خبرها هستم که ... چی می‌بینم؟! این چه خبریه؟ یعنی چی؟! اِواااا خواهر! خدا مرگم بده! (البته لازم به توضیح نیست که از اون جا که آدم متفکری هستم این‌ها را داشتم با خودم فکر می‌کردم!) بله! می‌گفتم! تیتر خبر شوک‌آور بود!

«حضور مسافران در قزوین دقیقه‌ایست!»

اما از اون جا که ذهن من مثل ذهن شما منحرف نیست متن خبر رو با دقت خوندم و فهمیدم که قزوین چون مکان‌های مناسب نداره در نتیجه گردشگر هم نداره! صد البته منظور از مکان در این خبر، هتل می‌باشد و هر گونه ارتباطی با هر نوع مکانی تکذیب می‌شود اساسی!

در ادامه اومده که مسافران تنها چند دقیقه در شهر می‌مونن ... آخه واقعاً انتظار داشتین بیشتر بمونن؟! سریع تموم می‌شه میره پی کارش دیگه!! در این مورد هم با ذکر کلمه صد البته لازم به توضیح است که اتمام آثار باستانی و مکان‌های تاریخی مد نظر بوده و هر گونه تمام شدن دیگری به شدت تکذیب می‌شود!

و در پایان خبر اومده که 12 آبان به عنوان روز قزوین نامگذاری شد و آره و اینا! باشد که رستگار شوید!!

/ 6 نظر / 26 بازدید
خاطرات ویژه

ولی کار ما سریع تموم نمیشه ! ( حضورمون تو وبلگ جنابعالی رو عرض میکنم . ) خداییش خوب مینویسی . برا چند لحظه هم که شده لبخند میاد رو لب آدم . ( قزوینی که اینطرفا نیست؟! ) مطلب قبلیت هم عالی بود ؛ باحال بود . فعلن .. [گل][گل]

بهنامترین

یک مطلب قبلیشون از جایه دیگه بود. دو من تازه شنیدم برای جذب توریست قراره مقبره ی یوزارسیف رو به قزوین انتقال بدن.سلام

آنتیگونه

حیف شد !!! اگه به جای 12 آبان 13 آبان رو روز قزوین اعلام میکردن خیلی بهتر بود... به بقیه مناسبت هاش هم میومد !!! البته واسه من بی جنبه هم وسیله ی خوبی بود که یه عده رو دست بندازم !!! اگه گفتی کی رو ؟؟؟!!![چشمک][زبان]

اینجانب

این بهنامترین یا قزوینیه یا مدافع حقوق قزوینیان یا نامزدش قزوینیست یا خیلی اخبار میخونه یا زبانش جز حق چیزی نمی گوید