صندوق انتقادات و پیشنهادات!

نمی‌شود که هی من بنویسم و هی شما بخوانید و بروید! همیشه شعبان، یک‌بار هم رمضان! این‌بار همه چیز متفاوت است؛ شما در کامنت‌دانی می‌نویسید و من می‌خوانم! آن‌قدر همه چیز متفاوت است که بعد از خواندن هم نمی‌روم، می‌مانم!

می‌خواهم بدانم که موسیو گلابی از نظر شما چگونه آدمی‌ست؟ نقاط ضعفش چه چیزهایی‌ست؟ اگر بخواهید انتقاد کنید و به او فحش بدهید چه حرف‌هایی برای گفتن دارید؟ می‌دانم بعضی‌هایتان یک مقداری بیش از حد به من لطف دارید اما واقعاً دلم می‌خواهد دو کلام حرف حساب بزنید، به دور از تعارفات و بدون گفتن جمله‌هایی مثل این‌که وبلاگ بسیار جالبی داری!

می‌دانم حرف‌هایم گیجتان کرد! خب اصلاً اجازه بدهید یک‌جور دیگر سؤالم را بپرسم. موسیو گلابی و وبلاگش را نقد کنید (2 نمره) و جایزه بگیرید (18 نمره)!

  

پی‌نوشت:

 

1.       تعداد کاراکترهای کامنت‌هایتان از یک مقداری که بیشتر شود، پرشین‌بلاگ انتهایش را حذف می‌کند! اگر از دست من، دل پُری دارید و انتقادتان طولانی می‌شود لطف کنید و آن را در دو یا چند بخش مجزا بنویسید ... دلم می‌خواهد تا انتهایش را بخوانم!

2.       این‌جا را هم ببینید: زن‌بازی (استفاده‌ی ابزاری از زن!)

  

بعداً اضافه شد:

 

دلم میخواد پست بعدی رو قدری دیرتر بذارم تا نظرات آدمهای بیشتری رو بخونم ... جواب کامنتها رو هم در حد توانم دادم و خواهم داد!

/ 182 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ترنم چماق

....۳۲- تازگیا مرتب کردن کتابخونم رو بیشتر از کتاب خوندن دوس دارم.......

لیدا

راستی موسیو یه پیشنهاد هم (البته بیان نظ شخصی )در مورد وبت داشتم ولی برا اینکه فضولی نباشه مطرح نمیکردم حالا که صندوق پیشنهادات و انتقادات هست جا داره فقط مطرح کنم ! به نظر بنده نمایش وب شمار در صفحه اول تنها چیزیست که وبلاگ رو زنهد جلوه میده بالاخص این تعداد افراد آنلاین حالا شما چرا نمایش نمیدین حتما دلیلی دارین . همین!

سهند

یه توصیف از خودت به قلم خودت بزاری خیلی مرسی می شیم!

ندا

درسته که ما ایرانی ها دست به ایرادمون خوبه ولی برادر من هرچی فکر می کنم ایرادی نمی بینم آخه! لطفا کمک کنید!!

خاطرات ویژه

يك كلام : [گل] ! ( گلي ديگه !) ولي يكمي از خودت كمتر تعريف كني بهتره ! ( چون گفتي بنويس نوشتم ها ، خودت رو دادي به ما چه !)

فاطمه

سلام! الان خودمم نمی دونم چه جوری این فرصت طلایی رو از دست دادم....[متفکر] حالا موسیو جان ما این فرصت رو از دست دادیمف شما نباید به عنوان یه دوست به ما می گفتی که چه فرصت طلایی رو داریم از دست می دیم؟![نیشخند]

خنیاگر غمگین

سلام حرفات قلقلک آوره خنده داره آدرس وبلاگتو تو پیوندها گذاشتم بازم به شما سر میزنم روز خوش

آزاده از کلبه ی ویوارا

عنوان:نقدی که قطعا جدیست نام و نشانی نویسنده:آزاده از کلبه ویوارا خلاصه:خودت گفتی نقد کنیم پس خوبه که جنبه ی شنیدنشم داری چیزهایی که می گم برداشت های آزاده از کلبه ی ویوارا از یک دوست چند ماهست!! یک روز تصادفا تو لیست وبلاگ های اپدیت شده ی پرشین بلاگ پیداش کردم ..در مورد این نوشته بود که تو رو خدا یه سبیل کلفت کامنت بده(این یعنی اینکه بسه از بس دخترا کامنت گذاشتن)منم براش نوشتم پس چون شرایط لازم رو برای نظر دادن ندارم نظر نمیدم..اومد وبلاگم و خواست که نظر بدمو اینظوری بود که دوستی ما شروع شد...خودش پیشنهاد داد که به هم لینک بدیم ..بعد هم کل های اسپانیا-انگلیس با محوریت بارسلونا-منچستر شروع شد.موسیو گلابی جزو اولین کسایی بود که تو لد آزاده از کلبه ی ویوارا رو تبریک گفت و آزاده هم سعی کرد در ثانیه های نخستین هشتم بهمن جزو اولین دوستان باشه...اون روزها تعداد کامنت ها و بازدیدهای موسیو گلابی کم نبود اما به اندازه ی امروز هم نبود...الان مدتیه که اثری از دوستی مذکور دیده نمی شه نتیجه: به عقیده ی آزاده از کلبه ی ویوارا, موسیو گلابی وقتی که سرش شلوغ می شه دیگه بعضی دوستان رو فراموش میکنه!!!!

آزاده از کلبه ی ویوارا

اصولا حرفی رو بدون مدرک نمی زنم ..این کامنت شماست در تاریخ 2دی 87: به هر شکل اگه ناراحتت می کنه حتما بگو بهم و شوخی هام رو بذار به حساب اینکه زندگی رو چندان جدی نمی گیرم و همین و بس! و در ضمن میتونم لینکت کنم یا نه؟ دوس دارم لینکت کنم خودم اما فکر کردم شاید لازم باشه اجازه هم بگیرم ازت یا مثلا لازم باشه پولی بابت لینک کردنت بهت بدم!! اگه لازمه بگو که لینکت نکنم! پول چون بهت نمیدم! و آخر آخر جدای همه این شوخیها بازم تولدت مبارک ... امیدوارم تا سال بعد برات پر از چیزای خوب باشه و پر از خاطره های خوب و آروزهای قشنگ که برآورده می شن و آزاده رو خوشحال می کنن ... فعلاً ... احیانا این کامنت شما نیست؟ اینجوری بود که تو اینو گفتی و به من لینک دادی و بعدم من لینکیدمتون حالا اینا مهم نیست...بگذریم...

آزاده از ییلاق ویوارا

زود رای صادر نکن...کامنتت هنوزم خصوصیه.. http://kolbeyeshgh.persianblog.ir/post/163 من هیچ کامنت خصوصی رو عمومی نمی کنم..از تو صفحه مدیریتم برات کپی پیست کردم کاری نباید بکنی..گفتم که بگذریم .