وقتی شهرام شب‌پره در مدح دولت عدالت‌پرور می‌خواند!

ما ملتی هستیم که زیاد غُر می‌زنیم! (یعنی زیاد غُرغُر می‌کنیم!) یکی آدم دیوانه‌ای به اسم موسیو گلابی در وبلاگش از دولت انتقاد کرده که چرا ملت همیشه در صحنه وقتی برای خرید مراجعه می‌کنند با تعجب مشاهده می‌کنند که ظرف چند ساعت قیمت‌ها افزایش پیدا کرده؛ مثلاً پیش خودش هم فکر می‌کند این دولت نمی‌فهمد و یک آدم گلابی بیشتر از تعداد زیادی آدم نخبه می‌تواند بفهمد! (چی؟ می‌فهمد؟! خُب، بگذریم!!)

عرض می‌کنیم خدمت این موسیو گلابی عزیز که کلاً حرفایت را بگذار در کوزه آبش را بخور! یک نان هم رویش! یک نخ سیگار هم دود کن! یک آهنگ ساسی مانکن و حسین مُخته هم گوش کن همزمان!! این هم که نمی‌گوییم این حرف‌ها به درد عمه‌ات می‌خورد و چیزهایی شبیه به این؛ از آن روست که آدم باادبی هستیم! دوماً چون ما اصولاً به نظرات دیگران اهمیت می‌دهیم (به نحوی که همه در جریان هستید!) از این به بعد اجناس را با هشدار قبلی گران می‌کنیم؛ مثلاً:

«قیمت تخم مرغ افزایش می‌یابد!»

یا مدت کوتاهی بعد از گرانی آن را به اطلاع مردم شریف می‌رسانیم؛ مثلاً:

«سبزی 10 درصد گران شد!»

یا اصلاً اطلاع نمی‌دهیم؛ مثلاً:

«دنبال لینک می‌گردی واسه چی؟ وقتی اطلاع ندادند که دیگه لینکی وجود نداره!»

به قول استاد شب‌پره که در مدح دولت گفته «قربونت می‌شم من، برات می‌میرم»! بماند که در جای دیگه‌ای از شعر گفته «بوسه بدی به من یه دونه» که این‎جا به دولت مربوط نیست، به من و شما هم مربوط نیست! گیر ندین!!

 

پی‌نوشت:

 

١.       اول مطلب روی لینک موسیو گلابی کلیک کردی که چی بشه آخه؟! انتظار داشتی با چی رو به رو بشی با کلیک کردن روش؟!!! اون یه جور تست IQ بود!

٢.       حتماً از من می‌پرسی که پاراگراف دوم متن، دوماً داشت؛ اولاً کجاش بود؟ آفرین، درست فهمیدی، نبود!

٣.       اگه قرار بود اسمم رو بدونین حتماً با اسم خودم می‌نوشتم، هی نپرسین به شکل خصوصی و عمومی؛ التماس می‌کنم!

۴.       آقای ... ! کامنت خصوصیت رو خوندم اما متأسفانه سایتی نداشتی که جوابت رو بدم؛ کسی که توی اسمش موسیو داره احتمالاً نمی‌تونه دختر باشه! باور کن که من پسرم، استدعا دارم که باور کن! هر چند با خوندن اون کامنت یه لحظه انقدر جوگیر شدم که بدون روسری خجالت می‌کشیدم از خونه برم بیرون! در نتیجه شماره تلفن شما به درد من نمی‌خوره، باور کن، حرفامو باور کن!

/ 25 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منی که اهل رفتنم

راستی حالا دختر یا پسر تو زتگ می زدی شاید ... منظورم این بود شاید دوست می شدین با هم می رفتین پارک ذرت مکزیکی کی خوردین حالا زنگ می زدی بهتر بود تا فکر بد کنی. باور کن.

بهار

در رابطه با پ.ن 1 جواب تست ها را كي ميدين؟

بهنامترین

من که روی هیچ کدوم لینک نکردم (این جریان دی چیه هی همه مینویسن؟)پی نوشتتون از خود مطلب گیرا تر بود.سلام

امید

سلام منون که بهم سرزدی وممنونتر!!اینکه ماوس را گذاشتی کنار ودست به کیبورد شدی بهت نمیاد زیاد اهل تبادل لینک باشی ولی من لینکت کردم بدون چشمداشت تا خوش بحالت بشه

امید

چقدر آدم خوش بحالش میشه وقتی جواب نظرش را تنها سه دقیقه بعد دریافت میکنه ولی دیگه نیا چون می خوام برم بخوابم

شاباجی خانوم

[خنده][خنده][خنده][خنده] به گندزدنهای خودم میخندم. حالا خوبه برای تو که خودی هستی این را نوشته بودم/ [خنده][خنده][خنده]

من و زندگیم

جل الخالق . من دیروز اومدم اینجا همچین کامنت ها و نظراتی نبود !!

دختر نارنج و ترنج

وای! جان من یعنی یکی فکر کرده تو دختری؟؟ اونوقت بهت شماره هم داده؟؟؟؟[چشمک] عجب روزگاریه! دوره زمونه بدی شده برادر جان.....[عصبانی]

ماهی کوچولو

سلام راستش خیلی بی حوصله داشتم ول می چرخیدم که سر از اینجا در آوردم . و کلی خندیدم ! حالا نمی دونم ازبی حوصلگی یا جداً خنده دار بوده ! به هر حال ، با نوشته هات حال کردم . امید وارم مثل گلابی نطنز گردنت کج نباشه !