می‌لینکم، بلینک! نلینکی، می‌... زنمت!

1.       ای کسانی که این وبلاگ را لینک کرده‌اید و هیچ‌وقت هم به روی من نیاورده‌اید، از شما تشکر می‌کنم! باشد که بهترین وبلاگ جهان را داشته باشید!

2.       ای کسانی که این وبلاگ را لینک کرده‌اید و روزی سه بار بعد از خوردن صبحانه و ناهار و شام، این موضوع را به من یادآور می‌شوید، از شما هم تشکر می‌کنم! باشد که شما هم ایضاً مورد یک را داشته باشید!

3.       لینک شدن در این وبلاگ فقط و فقط تابع نظرات من است و به هیچ جنبنده‌ای ارتباط ندارد! البته خوب است که آدم جنبنده‌ای با شرایط بند اول باشد، نه بند دوم!

4.       مهم‌ترین معیار من در قرار دادن وبلاگ‌ها در لینک‌دونی آن است که حداقل هر از چند گاهی در آن چیزی ببینم که تحت تأثیرم قرار دهد و مشابهش را قبلاً ندیده باشم.

5.       تحت تأثیر قرار گرفتن لزوماً شامل دپرس شدن نمی‌باشد، آدم می‌تواند تحت تأثیر قرار بگیرد و بخندد! می‌دانید دیگر؟!

6.       در راستای مورد چهارم، لینک‌هایم را سر و سامان دادم!

7.       حالا که بحث لینک و لینک دادن شد، یک لینک می‌دهم که بروید ببینید: این‌جاست!

8.       راستی زنده‌ام، نگران نباشید!

 

پی‌نوشت:

 

پست بعدی را زود می‌گذارم اما اعتراف می‌کنم دلم می‌خواست این پستم مدت بیشتری را در بالاترین نقطه‌ی وبلاگم سپری کند! بعضی از نکته‎های طنزش را خیلی دوست داشتم ...

/ 98 نظر / 56 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک محمد

اعتراف می کنم که لینک وبلاگ من بسیار جایش خالیست! (چه شجاعتی!) جدا از شوخی این سبک لینک گذاشتن کمک خیلی زیادی می کنه به شناسایی وبلاگ های بهترتر!

بنفشه

ما كه جزء هيچ كدام از موارد 1 تا 6 نبوديم؛ پس هيچي! مورد 7 را خوانده بوديم قبلا، در مورد 8 هم، خدا را شكر!

ژول

پیرو جوابی که به یکی از کامنتها دادی یه سوال دارم؟! چرا این پست رو گذاشتی موسیو؟!

آ * ن * ت * ی * گ * و * ن * ه

باورت نمیشه چقدر جا خوردم از این پست آخر آنی !!! نمیدونم ... شاید از این به بعد راحت تر بتونه بنویسه !!! امیدوارم موفق باشه ... تو هم همینطور وبلاگ نویس جوان ...

خورشید

با کمال پر رویی لینکت کرده ام. خیلی وقت هم هست. پوزش. با تاخیر: با اجازه ...

دختر نارنج و ترنج

سلام موسیو. خوبی؟ آی باهات موافقم! آی باهات موافقم.. خسته شدم از این شعار لینکت کردم و لینکم کن و اگه می خوای منو با اسم فلان لینک کن و... به نظرم خیلی خیلی کار نادرستیه! انشالله که تو هم موفق باشی.

ت ت

چراش مهم نیست! چگونه ش مهمه موسیو خان![لبخند] خب حالا من بپرسم چرا! جواب می دی مگه؟

default

همانطور که گفتم یک گرم باش، آدم باش...

سانتا

من به خاطر كميِ وقت يكدفعه ميام دو سه تا پست رو با هم ميخونم(البته قصدم بند 2 نبودا:) اما واقعن جاش بود پست قبلي 10روزي لااقل بمونه... سواي هوشمندانه بودن پست، كامنتاي جالبي هم ديدم. موفق باشي به معناي حقيقي كلمه!