«ترین»های سال 2008 از دیدگاه یک گلابی!

رسم است به محض این‌که سالی یا قرنی تمام می‌شود کارشناسان می‌نشینند در هر زمینه‌ای، «ترین»های آن را انتخاب می‌کنند! حالا نه این‌که سال 2008 تازه تمام شده و بنده هم خیلی کارشناس هستم، تصمیم گرفتم «ترین»های این سال را انتخاب کنم؛ این شما و این انتخاب‌های من!

 

بهرام شفیعترین سوهان اعصاب سال: جواد خیابانی به خاطر انواع تبدیلات بازیکنان؛ به خاطر این‌که تمام بازیکنان پرسپولیس را به چشم کریم باقری می‌بیند؛ به خاطر سوز اجراهایش که ترکیبی است از اجراهای «کوتی» و «کویتی‌پور»!

 

جون ما رو به لب رسونده کارات، کشته ما رو این ادا و اطواراتترین سیاستمدار سال: مهدی کروبی به خاطر چپاندن پا در یک کفش و کوتاه نیامدنش و هم‌چنین تلاش در جهت هر نوع عدم اجماع بین اصلاح‌طلبان!

 

تو که با عشوه‌گری از همه دل می‌بریترین ورزشکار سال: علی‌رضا نیکبخت واحدی به خاطر بخور و بخواب و آره و اینا!

 

دلمو با حرفات این‌قده سر نگردون، یا نبر به چشمه یا تشنه بر نگردونترین جمله فیس‌آمیز سال: اسامی مفسدین اقتصادی را اعلام خواهم کرد به خاطر این‌که آدم یا حرفی نمی‌زند یا وقتی می‌زند حرف مفت نمی‌زند یا وقتی حرف مفت می‌زند دفعه بعد دوباره همان حرف را تکرار نمی‌کند!

 

نازنین بد جوری من خاطرخواتم حالیتهترین وبلاگ سال: با پوزش از تمام عزیزان موجود در لینکستان سمت چپ، یادداشت‌های یک گلابی دیوانه به خاطر این‌که ... این انتخاب که دلیل نمی‌خواهد! صاحبش خودم هستم؛ به خاطر دور بازو و کول و این‌جور حرف‌ها و همینه که هست!

 

خانه عفافترین مکان سال: یک جایی در تویسرکان به خاطر انجام پیوسته شطرنج بین کسانی که نمی‌شناسم؛ شما هم سعی کنید نشناسید، این‌جوری بهتر است!

 

کلاس ملاسُ بی خیال، لیسانس میسانسُ بی‌خیالترین وزیر سال: علی کردان به خاطر اخذ مدرک از دانشگاه آکسفورد!

 

براد پیت و آنجلینا جولیترین زوج خبری سال: غلام‌حسین الهام و فاطمه رجبی به خاطر این‌که وقتی آدم هر چیزی را به محض این‌که به ذهنش می‌رسد فوراً بر زبان بیاورد، خبرساز می‌شود خُب!

 

ای قشنگ‌تر از پریا، تنها تو کوچه نریاترین مرد سال: غلام‌حسین الهام همین‌جوری کلاً!

 

ای قشنگ‌تر از پریا، تنها تو کوچه نریاترین زن سال: Beepبه خاطر همان دلیل بالا! (این بیپ یعنی این‌که سانسور شد! البته لازم به توضیح است که این زن هیچ‌گونه نسبت خانوادگی با مرد بالایی ندارد!)

 

از ساعت یک تا ساعت هشت هر لحظه به چشم من صد سال گذشتترین اتفاق سال: قطعی برق به صورت فرت و فرت به خاطر این‌که آدم نمی‌داند دارد از کجا در می‌آید و به کدام سوراخ می‌رود و کلاً آدم استرس دارد نکند اتفاق بدی بیفتد!

 

خودتی خودتی برو که دیگه حالتو ندارمترین پوپولیسمان سال: سفرهای استانی هیأت دولت، به خاطرش را هم نمی‌توانم بگویم!

 

این آخرین تلاشمه واسه به دست آوُردنتترین سیاست‌مدار سال: سید محمد خاتمی به خاطر انواع و اقسام ناز و ادا و نیامدن به صحنه؛ به خاطر این‌که آخرین شانس است برای کنار کشیدن کروبی!

 

عباس قادریترین خواننده سال: ضمن اهدای لوح تقدیر به قاسم افشار، مهران صفریان به خاطر خواندن شعرهایی در وصف لب و لوچه معشوق به اون‌جوری‌ترین شکل ممکن و انجام حرکات شطرنج‌گونه در کلیپ‌ها!

 

دنیا دیگه مثِ تو ندارهترین انسان سال: محمود احمدی‌نژاد به خاطر این‌که جایش در این پست واقعاً خالی بود!

 

احتمالاً دارم عاشقت می‌شمترین بانوی سال: مادام گلابی به خاطر این‌که او خودش قند و نباته، شکلاته شکلاته!!

 

پی‌نوشت:

 

خواهران و برادران عزیز می‌توانند با حفظ موازین شرعی این لیست را در قسمت نظرات تکمیل کنند!

/ 85 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وحید

اول اینکه سلام دوم اینکه چه عجب یادی از ما کردی؟ سوم اینکه من هر دفعه میام می خونم مطالبت را ولی می بینم سرت شلوغه باکست را الکی پر نمی کنم[چشمک] راستی درست کی تموم می شه؟ سال دومی؟

ماندگار..

سلام.. و تبریک به این ذوق قریحه طنازت..

کانیار

حالم بده، حالم بده ترین وبلاگ خون سال: بنده هستم که این وقت صبح دارم مو به مو حرف های شما رو میخونم! ... البته نه اینکه نوشته ها بد باشن. نه! من زیادی فشارهای جانبی مغز استخوانم عود کرده است. نقطه!

زخمه ارغنون

سلام انصافا گلابی ترین آپ سال بود!!!! خیلی با حالی داداش... یک سری هم به ما بزن.

...

بابا خیلی باحالی تازه با این وبلاگترین اشنا شدیم وبسیار خوشمان امد. ما خودمان وبی نداریم ولی گلچینترینها را خواننده ایم.[نیشخند][دست][دست][دست][دست][دست][دست][نیشخند][گل]

sara

aghaye aziiiz,zeshte hamin kararo mikonin k az reshtehaye dare pit mian sanayaro maskhare mikonan dge!vaghti khodemoon sanayeiiha tu sharif reje mirim ye golabi b dastam parcham dare dge az baghie che entezarie baradare man?!:D

یکارمندانشجو

با حال ترین گلابی سال : موسیو گلابی ! عالی بود!

یکارمندانشجو

لختی بخند لبخند تو خلاصه ی خوبی هاست ترین سال : بازم غلام حسین الهام و و لی نعمتش!