حاج‌رضایی می‌شویم!

چند روزی بیشتر به روز سرنوشت‌ساز نمانده. چی؟ انتخابات؟! دچار توهم شدی عزیز من! من کِی حرف از انتخابات زدم؟ دارم فینال باشگاه‌های اروپا را می‌گویم که من را بالاخره به آرزویم رساند! البته این‌که منچستریونایتد به فینال رسیده چیز عجیب و غریبی نیست و بیشتر از این‌که آرزو باشد، برای همه‌ی فوتبالی‌ها تبدیل به عادت شده (!) اما خیلی وقت بود دلم می‌خواست با بارسلونا روبه‌رو شود که بزند لهش کند!

اسپانیایی‌ها را چه به فوتبال؟ آن‌ها باید گاوبازی کنند یا فوق فوقش بروند معرکه بگیرند و گیتارشان را بزنند! فوتبال بازی کردن یک اسپانیایی مثل این است که یک ایرانی بخواهد کل جهان را اصلاح کند! اصلاً انگار کن کسی مثل من بخواهد برود در رشته‌ی پرتاب دیسک قهرمان شود، نمی‌شود خب! به تمام اقصی‌نقاط بدنش هم که فشار بیاورد نمی‌تواند، زورکی که نیست!

دلم می‌خواهد زودتر ششم خرداد بیاید تا جلوی تلویزیون لم بدهم و گل خوردن‌های پیاپی بارسلونای عزیزم را تماشا کنم! به عنوان یک کارشناس فوتبال، پیش‌بینی می‌کنم که این بازی را منچستری‌ها به شکلی کاملاً رمانتیک و با نتیجه‌ی چهار ـ سه ببرند! اگر نتیجه‌ی بازی همین شد که گفتم، می‌روم یقه‌ی عادل فردوسی‌پور را می‌گیرم تا به عنوان کارشناس برنامه‌اش از من استفاده کند اما اگر نتیجه‌ای جز این به دست آمد یادتان باشد فوتبال آن‌قدر جذاب و غیر قابل‌پیش‌بینی است که ممکن است حتی افرادی مثل من را هم به اشتباه بیندازد!

 

پی‌نوشت:

 

1.       هر چه می‌گذرد بیشتر شرمنده‌ی خوانندگان عزیز می‌شوم و ممنونم از تمام کسانی که در کامنت‌های عمومی و خصوصی جویای احوالم شده‌اند ... خوب خوبم و در این‌که وبلاگ‌ها را در حد توانم می‌خوانم شک نکنید اما این روزها کمتر فرصت پیدا کرده‌ام حتی برای نزدیک‌ترین دوستان مجازی‌ام کامنت بگذارم، همین!

2.       خوب است بروید در این کار شرکت کنید و آنی دالتون را در به دست آوردن نتیجه‌ای بهتر یاری نمایید.

3.       بلاگفا بلاگفا، ما داریم می‌آییم!

/ 109 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مدیکوس

آقا ما به جان مربی مهدکودکمان همه پستهایتان را خواندیم و بسی محظوظ گردیدیم!

استاد

هنوز درست نشدن ...[قهر]

دینا

اگه گواردیولا ساربونه! می دونه فرگوسن رو کجا بشونه [خنده]

محیا

موسیو کامنتت ایهام داشت! دقیقا" نفهمیدم گوش قوی متعل به کیه!‌[نیشخند]

رویا

سلام. خوبین ؟ اگه اون آدم من باشم هرگز در خودم توان خداحافظی رو نمی بینم.

حامد

خوب میخوام بگم این اح مدی نژاد بیاد بازی بارسلونا و منچسترو ببینه آخه میگن طرفدار منچستره! همین براتون کافیه.... اینم از دستاوردهای این چهارسال برای شما!

الهام

هه هه هه هه هه........ بسی خندیدیم!!! موسیو جان بهت پیشنهاد می کنم از امروز تا 6 خرداد هر شب قبل از خواب یه ساعت از ته دل دعا کنی که با تعداد گل بالا له و لوردتون نکنیم!!! خدایا من یکی از الان تا سال دیگه فینال جام باشگاه های اروپا مخلصتم که جور کردی این منچستری ها از آرسنال نخوردن اومدن بالا!! فک کن چه بازی بشه!!!آآآآآآآآآآآآآآآآآآخ جوووووووووووون... سوراخ سوراخ نتیجه بازیم یه چیزیه تو مایه های 6-1 یا شایدم7-1 اون یدونه گلم کریستین رونالدو با کلی زحمت می زنه!!! همونم به خاطر این دست به دعا شدن های یواشکی یاسی ماست!!! خلاصه که سوسکین! همین:))

مجابی

آقا منتظر مطلب بعی هستیم[لبخند]

الهام

خوب حتما داشتیم من خبر نداشتم!!!!!!!!! (آیکون قهر قهر قهر)