این تیریپت منو کشته!

خداییش من باید خودم رو بکُشم محض زدن دو کلمه حرف واسه شاد کردن دل شما؛ اما گهگداری که حرفی برای گفتن نیست، یه کسی شروع می‌کنه به حرف زدن و با حرفاش دل مردم رو شاد می‌کنه! خُب در این مواقع باید استقبال کرد و حرفای فرد شادی‌آور رو واسه اونایی که نشنیدن هم نقل کرد که دلشون شاد بشه و لبشون خندون! (بی‌سواد! نُقل نه، نَقل! توضیح: این پرانتز مربوط به چند کلمه قبل می‌باشد که به علت بی‌جایی در این مکان قرار گرفت!!)

این هم یک selection شاد از اظهارات مهدی کلهر، مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور، در گفتگو با ایلنا!

1.       شلوار جین برای کار است و می‌توان 5 تا 10 سال آن را پوشید و اطو هم نمی‌خواهد!

2.       با کت و شلوار نمی‌توان کار کرد!

3.       در یکی از سفرهای استانی، بخشدار شهری عین آقای ولایتی با کت و شلوار و پیراهن یقه بسته آمده بود. گفتم آقای بخشدار! دلم برای کت و شلوار شما می‌سوزد، این پهن و بوی گاوداری و غیره لباس‌های شما را خراب می‌کند. با این لباس‌ها باید به هالیوود بروید و نقش اشراف را ایفا کنید!

4.       کسانی که در محل کار، لباس پلوخوری می‌پوشند باید خجالت بکشند، این‌ها نمی‌توانند با مردم ارتباط برقرار کنند!

من هنوزم اعتقاد دارم تنها کشوری هستیم که همه چیزمون به هم میاد! (اینها رو دیگه خودم دارم می‌گما! خُب اگه اینا رو هم آقای کلهر می‌گفت بغلش می‌نوشتم 5! نوشتم؟!!) می‌گفتم ... بله، همه چیزمون به هم میاد! مردم شاد، دولت شاد ... خلاصه همه شاد! دیدین هماهنگی دولت رو با مَردم؟ شُشِتون حال اومد؟! می‌مونه دو عدد بشکن و یک فقره شعر بند تنبانی جهت تکمیل شادی و بزم و آره و اینا!!

/ 16 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهام

سلام برای گذاشتن نظر سنجی برو اینجا http://www.webgozar.com/poll/ باید عضو یشی اول

بهنامترین

ببین گلابی جان. دوره ی گفتن حذفهای صدتا یک غاز هست. غاز منظورمان همان حیوان نفهم هست که خوز همه ی حرفهایش یکجور است.ربطی به لهجه ندارد.سلام

آنتیگونه

من باور میکنم که ممکنه تو به اون فرد محترم رای بدی ... چون از حضرتعالی هیچ کار خارق العاده ای بعید نیست !!!

آنتیگونه

با گلابی تفاوت را احساس کنید !!!!‌دیگ دینگ دینگ .... ( حال کردی چه تبلیغی واست کردم !!!! )

آنتیگونه

در ضمن آخرین بارت باشه به پیج من بی توجهی میکنی هااااااا .... ( این یک تهدید بود .... )

الهام

سلام تا اونجایی که من تونستم بفهمم فقط در بلاگفا امکان جواب دادن در زیر خوده نظرات هست.بلاگفا امکان ویراش نظرات رو هم در صفحه مدیریت برای مدیر سایت در نظر گرفته در نتیجه مدیر وبلاگ گزینه ویرایش کنار نظر رو میزنه و می تونه در زیر خوده نظر جواب رو بده. امید وارم پرشین گیگ هم یه همچین کاری رو انجام بده.

اینجانب

نیازی نیست خودتو بکشی, جانم.. ما خود مون خوشحالیم. چیه داره حسودیت میشه؟؟ تو که حسود نبودی...

اینجانب

منظورم حسودی به خوشحال بودنمون بود. جملم نکته انحرافی داشت, گفتم حتما نگرفتی اون نکته رو واست موشکافیش کردم. چیه بازم حسودیت میشه؟؟ [تعجب] تو درست بشو نیستی. دیکه ازت ناامید شدم!

اینجانب

راستی من با جمله شماره 1 موافقم. دیگه کی با من موافقه؟