نمی‌شود که هی من بنویسم و هی شما بخوانید و بروید! همیشه شعبان، یک‌بار هم رمضان! این‌بار همه چیز متفاوت است؛ شما در کامنت‌دانی می‌نویسید و من می‌خوانم! آن‌قدر همه چیز متفاوت است که بعد از خواندن هم نمی‌روم، می‌مانم!

می‌خواهم بدانم که موسیو گلابی از نظر شما چگونه آدمی‌ست؟ نقاط ضعفش چه چیزهایی‌ست؟ اگر بخواهید انتقاد کنید و به او فحش بدهید چه حرف‌هایی برای گفتن دارید؟ می‌دانم بعضی‌هایتان یک مقداری بیش از حد به من لطف دارید اما واقعاً دلم می‌خواهد دو کلام حرف حساب بزنید، به دور از تعارفات و بدون گفتن جمله‌هایی مثل این‌که وبلاگ بسیار جالبی داری!

می‌دانم حرف‌هایم گیجتان کرد! خب اصلاً اجازه بدهید یک‌جور دیگر سؤالم را بپرسم. موسیو گلابی و وبلاگش را نقد کنید (2 نمره) و جایزه بگیرید (18 نمره)!

  

پی‌نوشت:

 

1.       تعداد کاراکترهای کامنت‌هایتان از یک مقداری که بیشتر شود، پرشین‌بلاگ انتهایش را حذف می‌کند! اگر از دست من، دل پُری دارید و انتقادتان طولانی می‌شود لطف کنید و آن را در دو یا چند بخش مجزا بنویسید ... دلم می‌خواهد تا انتهایش را بخوانم!

2.       این‌جا را هم ببینید: زن‌بازی (استفاده‌ی ابزاری از زن!)

  

بعداً اضافه شد:

 

دلم میخواد پست بعدی رو قدری دیرتر بذارم تا نظرات آدمهای بیشتری رو بخونم ... جواب کامنتها رو هم در حد توانم دادم و خواهم داد!

سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸ ، ساعت ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()