یه وقتایی می‌بینم چند تا آدم مثلاً با جستجوهایی مثل «رختخواب» یا «گلابی آویزون» یا «آبت رو هر جایی نریز» به وبلاگم رسیدن؛ خب این چندان تعجب‌آور نیست، چون به هر حال یه وقتایی من هم علی‌رغم شخصیت فرهنگیم تو این وبلاگ حرفای بی‌ناموسی زدم! اما یادم نمیاد هیچ وقت نوشته باشم «دخترهای خوشگل تهران»! در همین راستا چند تا مورد کوچیک به ذهنم رسید ...

1.       یعنی موتورهای جستجو به این قدرت رسیدن که بدون ذکر کلمه و فقط به صرف این‌که دخترهای خوشگل تهران این وبلاگ رو می‌خونن ملت رو صاف فرستادن وسط این وبلاگ؟!

2.       بذارین به یه اشتباهی اعتراف کنم! یادتونه گفتم در کامنتای خصوصی شماره تلفنتون رو ندین؟! خب همین‌جوری پشیمونم کلاً! در همین لحظه می‌خوام از اون پست ابراز انزجار کنم! به هر حال انسان جایزالخطاست و زمان عصبانیت یه حرفایی می‌زنه همین‌جوری واسه خودش! شما که نباید جدی بگیرین، باید بگیرین؟!

3.       «خوش‌تیپ‌ترین پسر وبلاگ‌نویس در سطح کشور»! این رو جستجو کردم و غم عجیبی بر من مستولی گشت! (خب، آره، گاهی این‌جور کلمات قلنبه سلنبه برای منم اتفاق می‌افته!) بی‌صبرانه منتظر بودم که google جواب بده این که جستجو نمی‌خواد و بعدشم من رو پرت کنه تو وبلاگ خودم! اما خب از طرف دیگه هم‌چنان جای امیدواری هست و هنوز هم شانسم رو از دست ندادم؛ نوشته بود هیچ موردی یافت نشد! شاید پس‌فردا که این عبارت جستجو بشه، google همه رو با مشت و لگد هدایت کنه سمت وبلاگ من! خدا رو چه دیدی؟!

 

پی‌نوشت:

 

به علت تقارن ایام محرم با روزهای امتحانات و سایر اتفاقات کمرشکن، تمایلی به خندوندن علاقه‌مندان ندارم! در همین پست هم سعی کردم باعث خندوندن شما نشم ... از پست بعدی و تا اطلاع ثانوی با سبک جدیدی از نوشته‌هام در خدمتتون خواهم بود! (آیکون موسیو گلابی در حالی که داره تمام شاعران و نویسندگان ایران رو از محمد بن وصیف سیستانی و اثیرالدین اخسیتکی گرفته تا مصطفی مستور و م. مؤدب‌پور چپ چپ نگاه می‌کنه!)

شنبه ۱٤ دی ۱۳۸٧ ، ساعت ٦:٠٥ ‎ب.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()