1.       دوستان در دولت، همچنان اسامی مفاسد اقتصادی را در جیب خود نگه داشته‌اند و هیچ‌جوره هم نمی‌خواهند آن را رو کنند! اعضای مافیای نفت و شکر و خیار و گوجه‌فرنگی هم‌چنان مثل بید می‌لرزند؛ از ترس آن‌که اسامی‌شان از جیب مسئولان خارج و پته‌شان روی آب ریخته شود! عزیزان عدالت‌پرور هم‌چنان می‌گویند که مشغول برخورد با مافیای اقتصادی هستیم.

داخل پرانتز: معلوم نیست از کدام طرف با آن‌ها برخورد می‌شود که هر چه بیشتر برخورد می‌کنند، آن‌ها بیشتر خوششان می‌آید!

2.       خدا این مهدی کروبی را از ما نگیرد! خیلی انسان باحالی‌ست ... آن‌قدر خوش‌مزه است که آدم دلش می‌خواهد اول یک گاز از لپش بگیرد و بعد به همراه چند قطره‌ای سس کچاپ، آرام و با طمأنینه قورتش بدهد! وقت‌هایی که شروع به سخن گفتن می‌کند انصافاً انسان جالب‌تری می‌شود! آدم خیلی خوشش می‌آید!

داخل پرانتز: کروبی خود را مصداقی برای کاندیدای اصلح از نظر رهبری دانست و گفت: مقام معظم رهبری اعلام کردند که فردی شجاع، توانمند و لایق برای ریاست‌جمهوری انتخاب شود، که من تمامی این خصلت‌های خوب را در خودم سراغ دارم.

3.       سید محمد خاتمی در روزهای گذشته، تصمیم قطعی خود را مبنی بر نیامدن به میدان انتخابات ریاست جمهوری به تعدادی ار دوستان نزدیکش اعلام کرد.

داخل پرانتز: اگر این خبر راست باشد امیدوارم خدا حداقل آخر و عاقبت من یکی را به خیر نماید، کلاً!

 

پی‌نوشت:

 

1.       من هنوز هم نمی‌دونم بین احمدی‌نژاد و کروبی، از حرف‌های کدوم شادتر می‌شم! اما اگه حق انتخاب با من بود به هزار و یک دلیل نگفتنی حتماً می‌ذاشتم هر دو نفر در کنار هم و به صورت هم‌زمان رئیس جمهور باشن! به هر حال نباید غافل از این بود که نسل جوون ما به شادی احتیاج داره ...

2.       با تشکر از امیرمهدی ژوله بابت داخل پرانتز مربوط به بند یک!

3.       کاریکاتورهایی با موضوع حمله به غزه

پنجشنبه ۱٢ دی ۱۳۸٧ ، ساعت ٩:٠٤ ‎ب.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()