1.    دلم می‌خواد یه پسر هم بیاد وبلاگ من رو بخونه! خسته شدم از بس از دخترهای 7 ساله تا پیرزن‌های 70 ساله اومدن وبلاگم رو خوندن و نظرات خصوصی و عمومی دادن! دلم وسط پانی و مامانی آرش و ترمه و نازگل و دختر مشد عباس و سایر اناث یک عدد هم افراسیاب با سبیل کلفت می‌خواد ... برای خواندن وبلاگ فقط!!

من قصد ادامه تحصیل دارم‌ها! افراسیاب سبیل چخماقی کجایی که گلابیت رو بُردن؟!

2.    این آقای پرشین‌بلاگ که ما رو تحویل نگرفت برامون یه جای کوفتی بذاره برای جواب دادن به کامنت‌ها! از این پست به بعد می‌خوام جواب کامنت‌ها رو به صورت نقد همون جا توی کامنت‌ها بذارم! خلاصه از این به بعد دُرپراکنی‌های من در کامنت‌های این وبلاگ هم برقرار خواهد بود! باشد که حالش را ببرید!

 

پی‌نوشتی بر پی‌نوشت‌ها!

 

1.    می‌شه یکی من رو به یه بازی درست و حسابی دعوت کنه؟! به جز خاله‌بازی و دکتربازی که انصافاً بازی‌های درست و حسابی هستند ولی اسلام رو به خطر میندازن، خوشم میاد از بازی‌های دیگه وبلاگی!

2.    یک عدد آدم به اسم «ژول» خواننده این وبلاگ و تمام وبلاگ‌هاییه که من دوستشون دارم و انصافاً هم خانوم باشخصیت و بامعرفتیه! مدت‌هاست ازش یه سؤال دارم ولی آدرسی از وبلاگش ندارم، پس اینجا می‌پرسم! می‌خواستم بدونم ژول احیاناً اسم یه کم مردونه‌ای نیست؟! مثل این می‌مونه که من اسم خودم رو بذارم گلابی‌ای با موهای دُمب موشی یا حتی گوگوشی! فک کن!!

جمعه ٢٢ آذر ۱۳۸٧ ، ساعت ٦:٠۳ ‎ب.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()