من از اونایی هستم که همیشه از قافله دنیا و اخبار عقبم اما با بقیه جوری حرف می‌زنم که یه وقتایی خودمم باورم می‌شه همین چند دقیقه پیش خودم رو update کردم!

اینا رو که گفتم واسه این نبود که بگین چه آدم بی‌خودیه این موسیو گلابی یا اینکه بخواین تو دلتون احیاناً چند تا فحش ببندین به اقصی نقاط بدن من! بگذریم ... هدف این مقدمه بی‌ربط این بود که در مورد عکس بی‌ربط‌تری بگم که تا دقایقی دیگه مشاهده می‌کنین!

نمی‌دونم این عکس رو دیدین یا نه اما اعتراف می‌کنم که با اعتماد به نفس کامل در این لحظه این عکس رو روی وبلاگ قرار داده و حس می‌کنم که این عکس رو فقط من دیدم و بقیه هیچ‌گونه اطلاعی از آن نداشته و ندارند!

با تشکر: موسیو گلابی!

 

متن استعفای رئیس هیأت کشتی استان فارس (بدون دخل و تصرف!):

 

به نام خدا

ریاست محترم تربیت بدنی استان فارس

با سلام

نظر به اینکه این اداره به خاطر عدم توجه به هیئت کشتی استعفاء خود را از مسئولین هیئت کشتی استان را دارم انشااله با مدیریت جنابعالی در ورزش استان هیئت کشتی را موفق باشد/.

برادر شما    عرب

 

پی‌نوشت:

 

داشتم با خودم فکر می‌کردم آدم بعضی وقتا یه چیزی می‌نویسه، بعدش فکر می‌کنه غلط املایی یا انشایی داره، بعدش خط‌خطی می‌کنه! حالا با این توضیحات چرا متن این استعفا خط‌خوردگی داره؟! یعنی اون چیزی که اول داشت نوشته می‌شد از این هم بدتر بود؟!! یعنی می‌شه واقعاً؟!!!

 

بعدتر اضافه شد:

 

نمیتونم عکس رو درست و حسابی بذارم که همینجا ببینین! متن استعفا رو میتونین اینجا ببینین!!!

پنجشنبه ۱٤ آذر ۱۳۸٧ ، ساعت ۱:۳٩ ‎ق.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()