هزار بار به این آقای پرشین‌بلاگ گفتم که مثل این ویلاگ‌های متشخص و باکلاس بگذار ما هم زیر نظرات خطی بکشیم و احیاناً جوابی هم بدهیم؛ اما مگر به گوش این آقا رفت؟ نرفت که نرفت و البته نخواهد هم رفت! (یا البته هم نخواهد رفت!)

ما هم دلمان خط افقی و جواب می‌خواهد به خدا! یعنی ما نمی‌توانیم؟! مگر ندیدی آقای احمدی‌نژاد، همین رئیس جمهور مردمی و عدالت‌محور خودمان، گفت ما می‌توانیم؟! یعنی رسماً تصمیم گرفتی با سیاست‌های دولت مخالفت کنی دیگر؟ خب پس فردا می‌گیرند زندانیت می‌کنند مجبور می‌شوی نه تنها به حرف ما عمل کنی، بلکه کاری کنی که وبلاگ‌هایت ناخن‌گیر هم بشود، کهنه بچه را هم بشوید!

چگونه ابراز ارادت کنیم به خواننده‌های وبلاگمان؟ چه کنیم با این همه هوادار؟! چه کنیم با این همه الهام و مانی و آنی؟! چه کنیم با این همه ماچ‌هایی که فرت و فرت روی لپ ما می‌نشیند؟! حداقلش یک عدد آیکون موسیو گلابی با لپ‌های قرمز که می‌توانیم برایشان بگذاریم که یعنی شرم و حیا داریم در مقابل این قبیل مسائل! ای آقا! باز هم که می‌گویی نمی‌توانیم، جریان زندان را که همین دو دقیقه پیش گفتم، به همین زودی فراموشش کردی؟!

این‌ها که همه حرف مفت بود و به کنار؛ اصل مسأله چیز دیگری است! ما چه کار کنیم که تبعیدی 13 شصت آگاه گردد که منظور ما از بند اول پست قبلی، ایشان نبوده و ما دوستش می‌داریم و برای وبلاگش پرپر می‌زنیم و این حرف‌ها؟! چگونه یک عدد از این گل‌های آماده بگذاریم زیر کامنتش و یک عدد ماچ هم ضمیمه‌اش کنیم که یعنی این حرف را نزن؟! تنها راه ما شده این که روی اسمش کلیک کنیم و برویم داخل وبلاگش کامنت‌های پاچه‌خوارانه بگذاریم و به هفت طایفه قبل‌تر سوگند یاد کنیم که منظور ما شما نبودی خانم محترم! علاوه بر این من تا حدی می‌توانم پاچه‌خواری کنم! اگر بخواهم ماچش کنم اسلام در خطر است و اگر هم ماچش نکنم باورش نمی‌شود! طبعاً من اسلام را در اولویت قرار می‌دهم اما مگر این مدلی باورش می‌شود؟!

دوست خوب موسیو گلابی! (شادی جان با تو هستم‌ها روت رو اون‌ور می کنی!) علی‌الحساب آن دو فروند کامنت پاچه‌خوارانه را داشته باش، این هم یک عدد پست کامل به جای یک ماچ! شاید که عبرت بگیری و بدون به خطر افتادن اسلام باور کنی! اما اگر هم باور نکنی من که نمی‌توانم اسلام را قربانی کنم، می‌توانم رفیق؟!

موسیو گلابی! تو هم این‌قدر رطب و یابس نگو بگذار مردم به کار و زندگی‌شان برسند! مردم که مسخره تو نیستند!

 

پی‌نوشت:

 

1.    اگر پس‌فردا شنیدید که موسیو گلابی وبلاگ خود را مثلاً در بلاگفا راه‌اندازی کرد و کلاً از این مکان فرار مغزی کرد شورش نکنید اما بدانید و آگاه باشید که این آقای پرشین‌بلاگ ما را هیچ رقمه تحویل نمی‌گیرد؛ حتی قدر یک خط افقی و یک اهدای گل به خوانندگان!

2.    بقیه کامنت‌ها را که انتظار نداشتید جواب بدهم؟! هدف این پست شامل مقدمه اولیه و تمام مسائل جانبی‌اش، تنویر افکار عمومی شادی عزیز بود! شما در موضع خود در صف بمانید لطفاً!

دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸٧ ، ساعت ۱:٢٠ ‎ق.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()