1.       غلامحسین الهام (سخنگوی دولت، وزیر دادگستری، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و عضو حقوقدان شورای نگهبان) تنها دلیل این شغل‌ها رو میل به خدمت دونست و گفت: من به شما دانشجویان توصیه می‌کنم یک کار را بچسبید چرا که من هم اکنون گله، تهمت و فحاشی را می‌شنوم و جرمم هم این است که می‌خواهم خدمت بیشتر بکنم! (شوق به خدمت و اشک در چشم و ملت همیشه در صحنه و این حرف‌ها رو که مستحضر هستید؟!)

2.       دو تا ماشین جلوی من نزدیک بود با هم تصادف کنن (تأکید می‌کنم که نزدیک بود تصادف کنن!) و در همین لحظه راننده یکی از ماشین‌ها علاوه بر فحش‌های شخصی تعدادی فحش نون و آب‌دار رو به راننده مقابل می‌بنده که اکثراً در راستای فامیل‌های مؤنث طرف مقابل هستن! برای اولین بار در این لحظات خوشحالم که مذکر خلق شدم ... به قول اسپایدرمرد بزرگ‌ترین نعمت مردان این است که عمه نمی‌شوند!!

3.       بابت فیلترشکن‌ها عمیقاً ممنون! بعضی‌هاش انقدر سریع بودن که آدم دلش می‌خواست بره کل سایت‌های بی‌ناموسی دنیا رو باز کنه و ببینه چه خبره توشون! ولی به قولم عمل کردم و به چند تا سایت خبری و چند تا وبلاگ فیلترشده بسنده کردم! به هر حال ممنون ...

چهارشنبه ٦ آذر ۱۳۸٧ ، ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()