خداییش من باید خودم رو بکُشم محض زدن دو کلمه حرف واسه شاد کردن دل شما؛ اما گهگداری که حرفی برای گفتن نیست، یه کسی شروع می‌کنه به حرف زدن و با حرفاش دل مردم رو شاد می‌کنه! خُب در این مواقع باید استقبال کرد و حرفای فرد شادی‌آور رو واسه اونایی که نشنیدن هم نقل کرد که دلشون شاد بشه و لبشون خندون! (بی‌سواد! نُقل نه، نَقل! توضیح: این پرانتز مربوط به چند کلمه قبل می‌باشد که به علت بی‌جایی در این مکان قرار گرفت!!)

این هم یک selection شاد از اظهارات مهدی کلهر، مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور، در گفتگو با ایلنا!

1.       شلوار جین برای کار است و می‌توان 5 تا 10 سال آن را پوشید و اطو هم نمی‌خواهد!

2.       با کت و شلوار نمی‌توان کار کرد!

3.       در یکی از سفرهای استانی، بخشدار شهری عین آقای ولایتی با کت و شلوار و پیراهن یقه بسته آمده بود. گفتم آقای بخشدار! دلم برای کت و شلوار شما می‌سوزد، این پهن و بوی گاوداری و غیره لباس‌های شما را خراب می‌کند. با این لباس‌ها باید به هالیوود بروید و نقش اشراف را ایفا کنید!

4.       کسانی که در محل کار، لباس پلوخوری می‌پوشند باید خجالت بکشند، این‌ها نمی‌توانند با مردم ارتباط برقرار کنند!

من هنوزم اعتقاد دارم تنها کشوری هستیم که همه چیزمون به هم میاد! (اینها رو دیگه خودم دارم می‌گما! خُب اگه اینا رو هم آقای کلهر می‌گفت بغلش می‌نوشتم 5! نوشتم؟!!) می‌گفتم ... بله، همه چیزمون به هم میاد! مردم شاد، دولت شاد ... خلاصه همه شاد! دیدین هماهنگی دولت رو با مَردم؟ شُشِتون حال اومد؟! می‌مونه دو عدد بشکن و یک فقره شعر بند تنبانی جهت تکمیل شادی و بزم و آره و اینا!!

شنبه ۱۱ آبان ۱۳۸٧ ، ساعت ۱:۱٩ ‎ق.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()