چند وقتی‌ست که آهنگ‌های آلبوم آخر احسان خواجه‌امیری (به اسم فصل تازه) را به شدت گوش می‌کنم! توصیه می‌کنم شما هم بروید سی‌دی اورجنیالشان را از فروشگاه‌های مجاز تهیه کنید و حالش را ببرید!

            می‌دانم که توی دلتان دارید می‌گویید به جای این همه حرف مفت زدن می‌توانستی لینکش را بگذاری که دانلود کنیم؛ حتی شاید چند نفرتان به زبان هم بیاورید ولی نه، من هیچ وقت این کار را نمی‌کنم! خواهش می‌کنم نگویید باز دوز خودشیفتگی‌اش بالا رفته و می‌خواهد از خودش تعریف کند! صبر کنید، توضیح می‌دهم ...

راستش خیلی دلم می‌خواهد لینک آهنگ‌هایش را برایتان بگذارم اما نگران آن دنیا هستم که من را به جرم رعایت نکردن قوانین کپی‌رایت و این‌جور چیزهای بی‌خودکی بفرستند جهنم! شانس هم که ندارم من را بفرستند کنار هنرپیشه‌های غیرمحجبه و گناهکار هالیوودی، لابد آن‌جا با چند تا از این مردهای دزد چاقوکش هم‌اتاق می‌شوم که از قضا اهل لواط هم از آب در می‌آیند ... وای! بلا به دور! به جان خودم اگر مطمئن بودم که آن دنیا هم‌نشین مریلین مونرو این‌ها می‌شوم نه تنها لینکش را می‌گذاشتم، چه بسا یک کاری می‌کردم که بدون دانلودش نتوانید پایتان را از وبلاگم بیرون بگذارید اما افسوس!

بگذریم ... تمام این وراجی‌ها را کردم که بگویم این بنده‌ی خدا اخیراً آهنگ‌های خوبی خوانده که می‌توانید با یکی دو جستجوی ساده آهنگ‌هایش را دانلود کنید. فقط از من نخواهید که شریک جرمتان باشم و در پیدا کردن لینک‌ها کمکتان کنم! خودتان بروید سعی‌تان را بکنید اما اگر لینکی پیدا نکردید و نشد و نخواستید و نتوانستید و هر اتفاق ناگوار دیگری که افتاد، شما را قسم می‌دهم بروید سی‌دی‌اش را بخرید. می‌خواهم بروم بهشت که اگر کنار دست بازیگرهای هالیوودی نیفتادم حداقل حوری‌های بهشتی را از دست ندهم!

 

پی‌نوشت:

 

در ضمن در این آلبوم، آهنگ «نمی‌دونی» احسان خواجه امیری به نظرم قشنگ‌تر از بقیه‌ی آهنگاشه!

دوشنبه ٧ اردیبهشت ۱۳۸۸ ، ساعت ۸:۱۳ ‎ب.ظ ، توسط موسیو گلابی ، نظرات ()